SOFTINFORM, TOV

Contacts

Legal address
49000, m. Dnipro, vul. Akinfiieva, 18, of. 103
Actual address
49027, Ukraine, Dnipro, I.Akinfieva str., 18 room 103
Postal address
49017, Ukraine, Dnipro, I.Akinfieva str., 18 room 103
Head
Mahera Yurii — Director
Accountant
Ikol Olga

Products, services

Програмні продукти «1С:Підприємство» экономічного та ділового призначення / Методичні материали / Компьютерна и офісна техніка / Комплексна автоматизація підприємств на платформі «1С:Підприємство» / Абонентське обслуговування 1С:Підприємство / Типові галузеві рішення / Розробка веб-сайтів

Advertising information

З самого початку компанія «Софтінформ» заклала в основу діяльності принцип орієнтира на клієнта. Ми діємо виходячи з принципу індивідуального підходу до кожного клієнта. Такий підхід дозволяє нам досягати найкращих результатів. І це ми успішно демонструємо від початку створення компанії у 2003 році.

Ми не просто надаємо послуги з автоматизації бізнесу, а в буквальному сенсі піклуємося про кожного клієнта. Ми цінуємо тих хто думає про ефектівность і якість, хто вважає і аналізує, хто збільшує вартість своєї компанії. Почавши працювати з нами, ви дуже скоро зрозумієте, що в особі «Софтінформ» ви знайшли надійного друга і помічника. Можливо, тому наші клієнти часто рекомендують нас друзям і знайомим.

Клієнт - ключова фігура і основа нашого бізнесу. Ми надамо вам рішення, яке оптимально підходить саме вам. Ми вибудовуємо стосунки із замовниками на принципах чесності, відповідальності, поваги та довгострокової співпраці.

Головний капітал компанії - це персонал. Ми не стоїмо на місці. Наші фахівці щодня трудяться, намагаючись розширювати свої знання, відточувати навички та вміння. Все це необхідно для підвищення якості наших послуг, адже, як відомо «немає межі досконалості». Наша команда – це конкурентна перевага компанії «Софтінформ», де кожен працівник може сповна реалізувати свій потенціал, розвинути здібності та проявити ініціативу.

Activities

Keywords

1С:Підприємство

About company

Code EGRPOU32405782
Registration date07.07.2007
Update date13.08.2020
Year of foundation
2003
Number of employees15 чел.

Work schedule

Monday:
09:00 — 18:00
Tuesday:
09:00 — 18:00
Wednesday:
09:00 — 18:00
Thursday:
09:00 — 18:00
Friday:
09:00 — 18:00
To change the information about their company
Log in to your account
If you find an inaccuracy or error in the information about this company
Report an error
To bring your company to the TOP of Google, our specialists will competently fill in the profile, write unique texts, add descriptions, photos, products and services.

Questions and answers

According to the Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine to a legal entity «SOFTINFORM, TOV» assigned a code 32405782.

Head of the company «SOFTINFORM, TOV» is Mahera Yurii, according to the data of the Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine.

According to the Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine legal address of the company «SOFTINFORM, TOV» — m. Dnipro, vul. Akinfiieva, 18, of. 103.

According to information obtained from open and reliable Internet sources, at the enterprise «SOFTINFORM, TOV» official site: https://www.softinform.com.ua/

Legal entity status according to the Unified State Register (EDRPOU) — зарегистрировано.
Write your comment, feedback on the work of the company «SOFTINFORM, TOV»
Share information on social networks