Industry to CTEA
Products, services
Технологічні розробки, виконувані Група Компаній АЛВІГОом (аміак, метанол, синтез-газ, Водень, оцтова кислота, вапняно-аміачна селітра, циклогексан, адипінова кислота, азотна кислота, диметиловий ефір, бензол, поліамід 6), є науково-технічною продукцією, якість якій гарантується багаторічним досвідом і кваліфікацією вчених, технологів і проектувальників:
• технологічні схеми отримання хімічних продуктів, в тому числі з використанням нетрадиційних джерел сировини;
• розробки технологічного обладнання;
• програмні продукти, що дозволяють моделювати роботу існуючих виробництв, а також розраховувати нові схеми та обладнання;
• комп’ютерні навчальні системи для освоєння навичок безпечної роботи на установках та поглиблення розуміння процесів, що відбуваються на виробництві.
Company Reviews