REMAVTO, PP

Legal address
76018, m. Ivano-Frankivsk, vul. Karpatska, 6, k. 39
Actual address
76018, m. Ivano-Frankivsk, vul. Naberezhna Stefanyka, 11
Телефони

Products, services

Ми пропонуємо на ринку України професійний електроінструмент виготовлений в Німеччині, який заслужено має позначку Made in Germany
Якщо мова йде про :
— Відбійні молотки, комбіновані перфоратори, техніку діамантового свердління ми пропонуємо — німецького виробника № 1 у світі, компанію FRIEDRICH DUSS GmbH & Co. www.duss.com.ua, www.duss.de
— Штроборізи, міксери, шліфувально-полірувальні машини, техніка діамантового свердління ми пропонуємо відомого німецького виробника, компанію MASCHINENFABRIK OTTO BAIER GmbH, www.baier-tools.com
— Переносні верстати на магнітній подушці для корончатого свердління в металі, кутові, прямошліфувальні машини, дрилі, стрічкові верстати для металообробки, електроножиці по металу, гвинтоверти, технології та інструмент по обробці нержавіючої сталі від винахідника електроінструменту з 1867 року німецької компанії C.& E. FEIN GmbH. www.fein.de
— Васерваги, рулетки, лазерний вимірювальний інструмент SOLA, www.sola.de.
Багаторічний досвід роботи, налагоджені партнерські відносини дозволяють нам професійно, в стислі терміни реагувати на потреби та вимоги наших клієнтів. Спеціалісти, які пройшли підготовку в Німеччині, та сучасний сервісний центр дозволяють обслуговувати електроінструменти в найкоротші терміни. На весь електроінструмент діє 3 річна гарантія від виробника. В питаннях гарантійних випадків ми завжди стаємо на сторону наших клієнтів — так як вважаємо, що люди, які інвестують гроші в дорогий електроінструмент — повинні отримувати максимально якісний сервіс .
Філософія компанії «Ремавто» полягає в тому, щоб правильно підібрати Замовнику інструмент для виконання поставлених завдань та враховуючи вимоги, які до нього поставлені. Ми цінуємо свою репутацію, тому вважаємо, що краще відмовитись від угоди, якщо не можемо виконати вимоги Клієнта на всі 100%. Директор нашого підприємства п. Олег Мамров проходив навчання та особисто відвідував всі виробничі площі вище згаданих фірм в Німеччині : місто Neubulach —де виробляється DUSS, місто Asperg — де виробляється BAIER, місто Schwäbisch Gmünd-Bargau — де виробляється FEIN . Наша вузька спеціалізація, а саме професійний електроінструмент виготовлений в Німеччині, дозволяють нам з впевненістю говорити, — ми знаємось на тому, що пропонуємо!

Будівельний підрозділ нашого підприємства виконує спеціальні роботи по свердлінню технологічних отворів, прорізання штроб, віконних та дверних пройомів методом діамантового свердління та різання в таких будівельних матеріалах як: армований бетон, бетон, цегляна кладка, моноліт, природний і штучний камінь. Використовуючи електроінструмент вищезгаданих фірм, маючи багаторічний досвід роботи в цій галузі ми не з теорії , а саме з практики знаємо, чого цей інструмент вартує.
Новим напрямком діяльності підприємства є продаж та установка децентралізованої теплозберігаючої системи вентиляції з рекуперацією повітря.
Ми пропонуєм теплозберігаючі прямоточні системи рекуперації повітря PRANA, які забезпечать приток свіжого повітря в помешкання, офіс та позбавлять ваше приміщення від наслідків надмірної вологості таких як: конденсат на вікнах, грибок та пліснява на стінах, задуха в приміщенні. При цьому допоможе заощадити витрати на енергозбереження.

Marketing information

Trade marks
FRIEDRICH DUSS GmbH & Co (Німеччина)
MASCHINENFABRIK OTTO BAIER GmbH (Німеччина)
FEIN Partner (Німеччина)

Activities

About company

Code EGRPOU13654462
Registration date08.04.1992
Update date25.03.2021
Head
Mamrov Oleh Yuriiovych — Director
Year of foundation
1998
Number of employees3 чел.

Work schedule

Monday:
08:00 — 17:00
Tuesday:
08:00 — 17:00
Wednesday:
08:00 — 17:00
Thursday:
08:00 — 17:00
Friday:
08:00 — 17:00
To change the information about their company
Log in to your account
If you find an inaccuracy or error in the information about this company
Report an error
To bring your company to the TOP of Google, our specialists will competently fill in the profile, write unique texts, add descriptions, photos, products and services.

Questions and answers

According to the Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine to a legal entity «REMAVTO, PP» assigned a code 13654462.

Head of the company «REMAVTO, PP» is Mamrov Oleh Yuriiovych, according to the data of the Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine.

According to the Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine legal address of the company «REMAVTO, PP» — m. Ivano-Frankivsk, vul. Karpatska, 6, k. 39.

According to information obtained from open and reliable Internet sources, at the enterprise «REMAVTO, PP» official site: http://www.duss.com.ua/

Legal entity status according to the Unified State Register (EDRPOU) — зарегистрировано.
Legal address
76018, m. Ivano-Frankivsk, vul. Karpatska, 6, k. 39
Actual address
76018, m. Ivano-Frankivsk, vul. Naberezhna Stefanyka, 11
Write your comment, feedback on the work of the company «REMAVTO, PP»
Share information on social networks