STEBLIVSKA BAVOVNYANA PRYADILNO-TKATSKA FABRIKA, PAT

Address
04074, Kiivska obl., m. Kiiv, vul. Avtozavodska, 2

Products, services

Виробляємо постільну білизну, одяг для дітей і дорослих, ковдри, пледи і покривала, наматрацники, махрові вироби, подушки, текстиль для кухні, тканини і пряжу.

Advertising information

Компанія «Ярослав» вже зарекомендувала себе як провідний постачальник текстильних виробів в Україні. Широкий вибір продукції, затребуваної на ринку і актуальної для покупців, дозволяє цій Українській текстильній компанії задовольнити будь-які потреби, бажання і творчі задуми клієнтів.

Асортимент продукції, виробленої «Ярослав», включає:

• Постільну білизну.
• Одяг для дітей і дорослих.
• Ковдри, пледи і покривала.
• Наматрацники.
• Махрові вироби.
• Подушки.
• Текстиль для кухні
• Тканини і пряжу.

Наша торгова марка є дуже популярною так як відповідає принципам відмінної якості і модних віянь сучасного світу. Ми постійно оновлюємо колекції, створюємо абсолютно нові цікаві види продукції, оригінальні не тільки для текстильного ринку України, але для світового ринку в цілому, розробляємо оригінальні малюнки і моделі.

Крім роздрібного продажу продукції, ми зацікавлені у співпраці з іншими компаніями. За кожним клієнтом закріплюється персональний менеджер, здатний професійно представити нашу продукцію і запропонувати найкращі для бізнесу клієнта рішення. Розуміючи бізнес клієнта, ми пропонуємо адаптований пакет умов, що враховує історію наших відносин з клієнтом, регулярність і обсяг закупівель клієнта, швидкість оплати.

Activities

About company

Code EGRPOU00306746
Registration date16.07.2007
Update date29.10.2017
Head
Rozlomii Mykola Anatoliiovych — Chairman of Board
Accountant
Zhitomirska Galina Andriivna
Year of foundation
1828
Number of employees72 чел.

Work schedule

Monday:
08:30 — 17:00
Tuesday:
08:30 — 17:00
Wednesday:
08:30 — 17:00
Thursday:
08:30 — 17:00
Friday:
08:30 — 17:00
To change your company information sign in cabinet
If you need to update information about this company on UA-REGION, let us know using the form

Questions and answers

According to the Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine to a legal entity «STEBLIVSKA BAVOVNYANA PRYADILNO-TKATSKA FABRIKA, PAT» assigned a code 00306746.

Head of the company «STEBLIVSKA BAVOVNYANA PRYADILNO-TKATSKA FABRIKA, PAT» is Rozlomii Mykola Anatoliiovych, according to the data of the Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine.

According to the Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine legal address of the company «STEBLIVSKA BAVOVNYANA PRYADILNO-TKATSKA FABRIKA, PAT» — Kiivska obl., m. Kiiv, vul. Avtozavodska, 2.

According to information obtained from open and reliable Internet sources, at the enterprise «STEBLIVSKA BAVOVNYANA PRYADILNO-TKATSKA FABRIKA, PAT» official site: http://steblev.yaroslav.ua/
Address
04074, Kiivska obl., m. Kiiv, vul. Avtozavodska, 2
Write your comment, feedback on the work of the company «STEBLIVSKA BAVOVNYANA PRYADILNO-TKATSKA FABRIKA, PAT»
Share information on social networks