SEREDNOFONTANSKYY, TORHOVYY TSENTR, TOV

Contacts

Legal address
65012, m. Odesa, prov. Semafornyi, 4
Actual address
65012, m. Odesa, prov. Semafornii, 4
Postal address
65012, m. Odesa, prov. Semafornii, 4
Head
Serebriakov Serhii Volodymyrovych — Director
Accountant
Yani Yugania Ivanivna

Advertising information

Торговий центр «Среднефонтанский» - комфортне місце для покупок і відпочинку в Одесі.
До нас можна приїхати на цілий день і прожити весь цей день повноцінно, не покидаючи торгового центру: легко і вигідно закупити продукти на весь тиждень в супермаркеті «Фуршет», купити різноманітні подарунки, придбати меблі для дому та предмети інтер’єру в Jysk, жіночу та чоловічу одяг, спортивний одяг і нижню білизну, взуття та аксесуари, комп’ютерну та побутову техніку, ювелірні прикраси, біжутерію, косметику та парфумерію - у величезній кількості модних бутиків.
Робіть стильні покупки в торговому центрі «Среднефонтанский»! Pierre Cardin, Galliano, Cavally, Ferre, Mexx, Adidas, Reebok, Karlo Pazolini, Naf-Naf, Maxa, Mosaic, OGGI, RCR і багато інших найвідоміші бренди чекають вас. Одяг та взуття, прикраси та аксесуари, парфумерія та шкіргалантерея, куплені в торговому центрі «Среднефонтанский», задовольнять будь-які Ваші запити!
Зробіть походи по магазинах приємним проведенням часу! Відпочивайте в нашому торговому центрі!
У семизальний кінотеатрі «Сінема-Сіті» можна ознайомитися з кіно-новинками, а в кінотеатрі і «5D» - з головою зануритися в світ позитивних емоцій.
Для цінителів живопису на третьому поверсі торгового центру відкрито картинну галерею «Автограф».
До ваших послуг - кафе і ресторани з найрізноманітнішою кухнею: «Богемський», «Маестро», «Семафор», «Йокогама», «Itis Flowers Cafe»
Вас запрошують салони краси «Авантюра» і «Рожева пантера», де надається повний комплекс послуг.
На території торгового центру розташовані дитячий розважальний центр «Ігроленд», дитячий супермаркет «Антошка» та ігровий майданчик під відкритим небом.
Вдале місце розташування в центрі міста (кілька хвилин ходьби від залізничного вокзалу), зручні транспортні розв’язки - перевага нашого торгового центру.

Activities

About company

Code EGRPOU00231596
Registration date20.05.2009
Update date01.03.2019
Year of foundation
1888
Number of employees19 чел.

Work schedule

Monday:
09:00 — 18:00
Tuesday:
09:00 — 18:00
Wednesday:
09:00 — 18:00
Thursday:
09:00 — 18:00
Friday:
09:00 — 18:00
Saturday:
09:00 — 18:00
To change your company information sign in cabinet
If you need to update information about this company on UA-REGION, let us know using the form
According to information in the Unified State Register of Legal Entities, individuals business entities and public formations (USR) Legal entity status registered

Questions and answers

According to the Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine to a legal entity «SEREDNOFONTANSKYY, TORHOVYY TSENTR, TOV» assigned a code 00231596.

Head of the company «SEREDNOFONTANSKYY, TORHOVYY TSENTR, TOV» is Serebriakov Serhii Volodymyrovych, according to the data of the Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine.

According to the Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine legal address of the company «SEREDNOFONTANSKYY, TORHOVYY TSENTR, TOV» — m. Odesa, prov. Semafornyi, 4.

According to information obtained from open and reliable Internet sources, at the enterprise «SEREDNOFONTANSKYY, TORHOVYY TSENTR, TOV» official site: http://city-mall.com.ua/

Legal entity status according to the Unified State Register (EDRPOU) — registered.
Write your comment, feedback on the work of the company «SEREDNOFONTANSKYY, TORHOVYY TSENTR, TOV»
Share information on social networks